Dětské oslavy

DĚTSKÁ NAROZENINOVÁ OSLAVA NEJSOU JEN BALÓNKY A KOUZELNÍK

Vzpomínáte si, jaké byly vaše narozeninové oslavy? Zvali vám rodiče na oslavu kamarády, nebo jste to slavili jen v kruhu rodinném s rodiči a prarodiči? Snad každý má ve svém rodinném albu ty památné fotografie s dortem s jednou, dvěma a více svíčkami.

Dnešní trend je jiný. Naše děti už slaví narozeniny s kamarády prakticky od prvních narozenin. Spisovatelka a koučka osobního růstu Zdeňka Jordánová ve své knize, Tvoje dítě, jako šance pro tebe, právě píše, jak stěžejní v životě dítěte je oslava narozenin. Zejména těch prvních. A možná právě tato kniha inspirovala současné rodiče malých dětí k tomu, aby začali k oslavám svých dětí přistupovat jinak.

Cupcake party je sladká a voňavá oslava pro holky i kluky

Dětská oslava, jejíž hlavním programem je zdobení malých dortíčků zvaných cupcakes, je chutná a zábavná forma oslavy pro holky i kluky v poměrně širokém věkovém rozpětí. I když je ideální věk deklarován od pěti do deseti let, realita je ale taková, že se pro to nadchnou i puberťáci, kteří se na oslavu přichomýtli tak nějak omylem a zprvu se tvářili, že je to zábava pro prťata a schovávali se za svoje tablety.
A abychom vyvrátili dogma, že cupcake party je oslava jen pro holky, tak i když se to nezdá, nejkrásnější cupcakes nazdobí obvykle kluci. Proč by ne? Vždyť v čele našich kuchařských a cukrářských celebrit stojí převážně muži.

Jak cupcake party vypadá?

Cupcake party si můžete objednat přes internet. Vyberete si rozsah oslavy podle počtu dětí a místa konání. Výhodou cupcake party je, že za vámi přijede, kam si řeknete. Domů, na chalupu nebo do dětského či rodinného centra, které jste si pro svou oslavu zarezervovali. Cupcake party se dá pořádat venku i uvnitř a nepotřebujete k ní nic víc než stůl a hromadu dětí.

Pořadatel, na vámi určené místo, přiveze vše co je k pořádné oslavě potřeba. Napečené muffinky, krémy různých barev a příchutí a dobrůtky na zdobení včetně ovoce. A pak to vypukne. Děti si zdobí malé dortíčky podle své fantazie. A že je to zábava, tím si můžete být jisti. Sem tam něco do pusy, něco do krabičky na doma a něco spadne i na zem. Soutěž o nejkrásnější cupcakes nebo o nejrychleji snědený cupcakes zábavu ještě více rozproudí. Obvykle se jí účastní i dospělí, kteří do té doby stáli jen opodál.

Co se nesní, to si děti mohou odnést domu v předem připravených a veselých krabičkách, které jsou také součástí programu.

Díky cupcake party zabijete dvě mouchy jednou ranou. Máte program i sladké občerstvení.

Láska prochází žaludkem a děti vás za takovou oslavu budou milovat.

Leave a Reply